اورینگ متری چیست؟

اورینگ متری چیست؟

اورینگ متری چیست؟


اورینگ متری چیست؟


همانطور که می‌دانید ، اورینگ یک نوع آب بنده‌ی ساده و اقتصادی است که از آن به عنوان جایگزینی برای واشر یا واشرهای تخت ، استفاده می‌شود. اورینگ را می‌توان به صورت تکی یا چندتایی ، به عنوان یک آب بنده‌ی دینامیک استفاده کرد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با اورینگ متری صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

اورینگ متری چیست؟

اورینگ متری ، همانند یک اورینگ معمولی است تفاوت این اورینگ و اورینگ‌های معمولی ، در این است که شما می‌توانید آن را به اندازه‌ی دلخواه برش بزنید و به راحتی در محل مورد نظر ، برای آب بندی ، از آن استفاده کنید. برای انجام این کار ، ابتدا باید اورینگ با اندازه‌ی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. سپس آن را برش بزنید و با چسباندن دو طرف آن ، از این اورینگ متری به راحتی استفاده کنید.

فرآیند آماده سازی اورینگ

جهت آماده‌سازی اورینگ در مرحله اول ، باید قطر آن را به وسیله‌ی کولیس اندازه گیری کنید. با اندازه گیری آن ، متوجه خواهید شد که قطر صحیحی از اورینگ متری را تهیه کنید. فرآیند آماده‌سازی این اورینگ ، بسیار ساده است. دو سر اورینگ را باید به هم بچسبانید. جهت چسباندن اورینگ ، لازم است که از یک چسب مناسب و با کیفیت استفاده کنید. حال شما باید اورینگ را به اندازه‌ی دلخواه برش بزنید. به همین راحتی اورینگ شما آماده‌ی استفاده می‌شود.

اورینگ متری 2 min 300x300 - اورینگ متری چیست؟

کاربرد اورینگ متری

از اورینگ متری ، جهت جلوگیری از نشتی آب استفاده می‌شود. از این اورینگ در صنایع مختلفی نظیر صنایع پتروشیمی ، صنایع لاستیک سازی ، اتصالات در مصارف آب و فاضلاب ، خودرو ، لوازم خانگی ، کارخانجات سیمان ، مواد شیمیایی و انواع ماشین آلات صنعتی استفاده می‌شود.

مزایای استفاده از اورینگ متری

این اورینگ ، در دو نوع ایستا و پویا موجود می‌باشد که می‌توان برای مصارف خاصی ، از نوع دلخواه آن استفاده کرد. قیمت این اورینگ ، به نسبت به صرفه و ارزان است. تولید و نصب این اورینگ به راحتی انجام می‌گیرد. روش ساخت این اورینگ از تکنولوژی‌هایی مانند مدل سازی تزریقی ، فشار انتقال و اکستروژن می‌باشد.

سخن پایانی

شرکت پارس پلیمر ، دارای سابقه‌ی درخشان و بیش از نیم قرن تجربه ، در زمینه تولید قطعات لاستیکی ، پلاستیکی و لاستیک سازی می‌باشد. مسئولیت پذیری ، کارآفرینی و هدف‌گذاری ، از ارکان اصلی این شرکت به شمار می‌رود. این شرکت در راستای تولید ملی و با تولید انواع قطعات پلاستیکی و لاستیکی ، در ابعاد و متریال مختلف ، قدمی بسیار مطمئن و پرقدرت ، در عرصه‌ی صنعت نهاده است. از محصولات این شرکت می‌توان به کاسه نمد ، اورینگ NBR ، اورینگ سیلیکون ، اورینگ وایتون ، واشر لاستیکی ، اورینگ متری و اورینگ خاوری اشاره کرد. برای مشاهده‌ی محصولات بیشتر و بررسی اطلاعات محصول ، می‌توانید به فروشگاه پارس پلیمر مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *