بررسی اورینگ سیلیکون Silicone

تفاوت وایتون و سیلیکون

تفاوت وایتون و سیلیکون


اورینگ سیلیکون  چیست؟

اورینگ سیلیکونی (ORING SILICON)، الاستیسیته خود را در دمای ۶۰ – تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد حفظ می کند (توجه: حرارت مستقیم را تاب نمی آورد و تحمل آن در برابر حرارت غیرمستقیم است و اورینگ دما بالا نیز گفته می شود) و در این بازه دمایی مقاوم می باشد که باعث می شود با مقاومت حرارتی و الکتریکی بالا و رنگ پذیری خوب در مصارف بهداشتی و پزشکی و غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

و لازم به ذکر است که مقاومت اورینگهای سیلیکونی در برابر گاز اوزون، نور فرابنفش، جو، روان کارها و آب بسیار خوب است و استاندارد سختی آن ۷۰  می باشد، اما استفاده از ارینگ سیلیکون در اجزا و آببند های دینامیکی توصیه نمی شود زیرا باید از الاستومرهای دیگری استفاده شود که در این رابطه می توانید از مهندسان لاستیک سازی رویان صنعت مشاوره رایگان دریافت کنید.

0001.x94062 - بررسی اورینگ سیلیکون Silicone

انواع سیلیکون و انواع اورینگ:

سیلیکون به دونوع تقسیم می شود که نوع اول آن  که رنگ آن بی رنگ و شفاف می باشد که برای مصارف بهداشتی غذایی و پزشکی کاربرد دارد. و نوع دوم صنعتی آن دارای رنگ های مختلفی از جمله قرمز، نارنجی، زرد و طوسی می باشد.لاستیک سازی رویان صنعت قادر به طراحی و تولید انواع ارینگ (بی رنگ، رنگی، اسفنجی، تزریقی و..)، به درخواست شما مشتریان به صورت تعدادی و تیراژی می باشد.

Oring  در دو شکل حلقه ای و همچنین متری موجود می باشد. اورینگ حلقه ای یا مدار بسته در سایزهای استاندارد وجود دارد که لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده انواع سایزهای استاندارد به صورت تعدادی و تیراژی می باشد. و زمانیکه نیاز به ارینگی با قطر خیلی بزرگ باشد از اورینگ متری استفاده می شود که با چسب به شکل حلقه ای تبدیل می شود و قابل استفاده می باشد. اورینگ ها تقریباً در هر صنعتی کاربرد دارند.

IMG 20200409 161910.x94062 - بررسی اورینگ سیلیکون Silicone

مصارف اورینگ سیلیکون در کجاست؟

برای قرار گرفتن در یک شیار و تحت فشار بودن میان دویا چند بخش طراحی شده است تا آب بندی در محل اتصال ایجاد نماید و درمصارف بهداشتی و پزشکی و غذایی و کارخانجات ساخت قطعات خودرو، پزشکی ( اورینگهای ارتودنسی- ایمپلنت)، صنعت پوشاک، لوازم ورزشی، صنعت برق و… استفاده کرد.

لاستیک سازی رویان صنعت فروشنده، طراح و تولید کننده  انواع اورینگ می باشد و  مهندسان لاستیک ساز

ی رویان صنعت شما مشتریان گرامی را در انتخاب بهترین الاستومر  و با توجه به محل قرار گیری اورینگ، راهنمایی می نمایند و لازم به ذکر است رویان صنعت بدون محدودیت تولید به درخواست شما مشتریان گرامی، اورینگ مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *