خرید اورینگ – فروش اورینگ

خرید انواع اورینگ

اورینگ یک نوع حلقه آب بندی است که از مواد مختلف ساخته می‌شود و برای جلوگیری از نشت مایعات و گازها به کار می‌رود. این حلقه‌ها در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، نفت و گاز، الکترونیک، و صنایع غذایی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. ویژگی‌های آب بندی بالا و عملکرد قابل اعتماد آن‌ها، اورینگ‌ها را به ابزار مهمی در صنعت مهندسی و تولید تبدیل کرده‌اند.

bg 23 - خرید اورینگ - فروش اورینگ

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد اورینگ‌های پارس پلیمر، دوام بالای آنهاست که باعث می‌شود در مقابل فشار، حرارت و شرایط آب و هوایی سخت نیز کارایی خود را حفظ کنند. با استفاده از مواد پلیمری باکیفیت و فرآیندهای تولید پیشرفته، این محصولات توانسته‌اند اعتماد مشتریان خود را جلب کنند.

با انتخاب مواد اولیه ارزشمند از پارس پلیمر، مشتریان می‌توانند از جنبه‌های مختلف مانند دوام، مقاومت، انعطاف‌پذیری و عمر مفید بلند مدت اورینگ بهره‌برداری کنند. همچنین، این محصولات کمک می‌کنند تا ارتقاء کیفیت و کارایی تولیدات صنعتی و مصرفی به مراتب افزایش یابد.

پارس پلیمر با برخورداری از تیم مهندسین حرفه‌ای و مجرب، به عنوان یکی از پیشروهای صنعت تولید محصولات پلیمری شناخته می‌شود. این شرکت از افرادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه‌های مهندسی پلیمر، مواد پلیمری، فرآیندهای تولید و کاربردهای مختلف مواد پلیمری تشکیل شده است.

تیم ما با بیش از نیم قرن تجربه و با بکارگیری مهندسین متخصص و طراحان مجرب و همچنین استفاده از فناوری روز دنیا و دستگاه ها پیشرفته، در تولید قطعات لاستیکی و لاستیک سازی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، در رشد و آبادانی کشور سهیم باشد تا رفتار تجاری خود را بر اساس صداقت، مسئولیت پذیری، کارایی و کارآفرینی پایه گذاری و هدف گذاری نماید.

uhsdaf - خرید اورینگ - فروش اورینگ

درباره پارس پلیمر

شرکت پارس پلمیر مفتخر است با طراحی و تولید فرآورده های لاستیکی، انواع اورینگ، وایتون، قطعات لاستیکی و… با رعایت استاندارد های بین المللی به یکی از بهترین تولید کنندگان فرآورده های لاستیکی تبدیل شود و به عنوان یکی از تامین کننده نیاز های صنایع سبک و سنگین کشور مسئولیت بزرگی را برعهده گیرد.
تیم ما با بیش از نیم قرن تجربه و با بکارگیری مهندسین متخصص و طراحان مجرب و همچنین استفاده از فناوری روز دنیا و دستگاه ها پیشرفته، در تولید قطعات لاستیکی و لاستیک سازی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، در رشد و آبادانی کشور سهیم باشد تا رفتار تجاری خود را بر اساس صداقت، مسئولیت پذیری، کارایی و کارآفرینی پایه گذاری و هدف گذاری نماید.

ویژگی های اورینگ

3 prev ui - خرید اورینگ - فروش اورینگ

کلیه قطعاتی که در تماس با سیالات و گازها هستند نیازمند آب بندی می باشند تا ماده ای از آن ها خارج نگردد. از روش های آبندی می توان به جوش کاری، ماشین کاری و لحیم کاری اشاره کرد. حال اورینگ قطعه ای نرم است که در بین دو ماده سخت قرار می گیرد و عملیات آب بندی را به انجام می رساند. اورینگ های پلاستیکی سیالاتی تراکم ناپذیر هستند که کشش سطحی بالایی دارند. با وارد کردن فشار به صورت مکانیکی یا به وسیله سیال هیدرولیکی این قطعه در داخل گلند جریان یافته و از ورود سیال جلوگیری می کند و آب بندی حاصل می شود.

محصولات ما

نمایش 1–8 از 16 نتیجه

پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته     |    شماره تماس: 09126339725

جنس اورینگ

در هنگام خرید اورینگ اگر بخواهیم نوع با کیفیت آن را تشخیص دهیم کافی است اورینگ را مقداری بکشیم اگر سطح آن به شکل اولیه خود بازگشت و تغییر شکل نداد به این معنی است که اورینگ اصلی و نسوز است. باید توجه داشته باشید که سایر اورینگ ها در حین کشیده شدن خلل و سوراخ هایی در خود دارند و همچنین حالت اولیه خود را از دست می دهند. اورینگ های اصل و با کیفیت خوب در برخورد با موادی همچون گازوئیل، مایعات و روغن دچار افت کیفیت نمی گردند و همچنان حالت نرمی خود را دارند اما اورینگ معمولی بعد از مدتی خشک و شکننده می شود.

روش های تولید اورینگ

اورینگ ها را به سه روش مختلف می توان تولید نمود:

با استفاده از روش اکستروژن: در این فرآیند قطعه مورد نظر که می تواند فلزی یا پلاستیکی باشد تحت فشار از داخل یک قالب خاص رد می شود و در نتیجه سطح مقطع آن کاهش می باشد.

با استفاده از روش قالب گیری تزریقی: یکی از روش های رایج برای تغییر شکل پلمیرها در دما و فشار بالا روش قالب گیری تزریقی است. این روش به دلیل هزینه کم محبوبیت فراوانی دارد.

روش قالب گیری فشار: در زمان های گذشته بیش تر این نوع قالب گیری مورد استفاده قرار می گرفت. در این روش قطعه پلاستیکی درقالب قرار می گیرد و حرارت و فشار سبب شکل دادن آن می گردد.

1 prev ui - خرید اورینگ - فروش اورینگ