خرید اورینگ، فروش اورینگ

تولید کننده و فروشنده انواع اورینگ لاستیکی

اورینگ جزء یکی از رایج ترین و ارزان ترین واشرهای مکانیکی محسوب میشود که سطح مقطعی شبیه به O دارد. پارس پلیمر در زمینه تولید و فروش انواع اورینگ لاستیکی فعالیت میکند. برای استعلام قیمت یا خرید اورینگ لاستیکی با ما تماس بگیرید.

 

فروش انواع اورینگ

f199a815ada5e96722e17fa1443115ca81032130 1636894746 - خرید اورینگ، فروش اورینگ

اورینگ سیلیکون

اورینگ سیلیکون SILICON یا MVQ این قابلیت را دارد تا حالت الاستیسیته خود را در دمای ۶۰- درجه تا ۲۰۰ درجه حفظ کند. چسبندگی بسیار خوبی دارد رنگ اصلی آن بی رنگ و شفاف می باشد که برای مصارف بهداشتی غذایی و پزشکی کاربرد دارد.

اورینگ لاستیکی - خرید اورینگ، فروش اورینگ

اورینگ وایتون

به طور کلی اورینگ وایتون بین دو سطح فلزی یا غیر فلزی جهت جلوگیری از نشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند حال عامل نشتی می‌تواند سیال باشد مانند آب، روغن، بنزین، که جلوی آن را می‌گیرد، می‌تواند هوا، گاز، بخار هم باشد، این قطعه به غیر از جلوگیری از نشتی کاربرد های دیگری مانند گرفتن لقی بین دو سطح ویا فاصله انداز (speacer) بین دو قطعه صنعتی یا غیر صنعتی را داراست.

viton90 - خرید اورینگ، فروش اورینگ

اورینگ لاستیکی

اورینگ لاستیکی نوعی واشر مکانیکی با سطح مقطع O بوده که جهت آببندی (سیل) تجهیزات و ماشین آلات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و موجب عدم نشتی سیالات و گازها می گردد. اورینگ ها با توجه به متریال و نوع کاربرد خود، شرایط محیطی متفاوتی را آب بندی می کنند. اندازه اورینگ ها نیز بر اساس قطر بیرونی و ضخامت مشخص می شود.

اورینگ چیست؟

اورینگ (o-ring) که با عنوان پکینگ یا اتصال هلالی نیز شناخته می‌شود، یک واشر مکانیکی یا یک حلقه الاستومری با سطح مقطع گرد (o شکل) می باشد که به گونه‌ای طراحی گردیده که در یک شیار قرار گرفته و در حین مونتاژ بین دو یا چند قطعه فشرده می‌شود و باعث درزگیری و آب‌بندی در مرز اتصال می‌شود. گرد بودن مقطع این رینگ باعث تحمل فشار و مقاومت در دماهای بالا و پایین می‌شود.

 
750px min - خرید اورینگ، فروش اورینگ

ساخت اورینگ به چه صورت است؟

اورینگ‌ها می‌توانند از طریق اکستروژن، قالب‌گیری تزریقی، قالب‌گیری پرسی، یا قالب‌گیری انتقالی تولید شوند. اورینگ‌ها در اندازه‌های مختلف و به صورت استانداردهای متریک و اینچی در دسترس هستند که اندازه‌ها بر حسب قطر داخلی و قطر سطح مقطع (ضخامت) مشخص می‌شوند.

کاربرد اورینگ لاستیکی چیست؟

اورینگ‌ها ممکن است در کاربردهای استاتیک (شامل آب‌بندی و جلوگیری از نشت سیالات یا بنزین، هوا، گاز و …) یا دینامیک (شامل شفت‌های روتاری پمپ و پیستون‌های هیدرولیک سیلندر) در جایی که حرکت نسبی بین قطعات و اورینگ وجود دارد، بسیاری از بخش‌ها مانند حوزه‌های هیدرولیک، پنوماتیک، کاربردهای خلاء، صنعت اتصالات، صنعت خودرو و در مهندسی گیاه و مکانیک مورد استفاده قرار می گیرند.

  1. انواع ماشین‌آلات صنعتی
  2. در صنعت نفت و گاز، پتروشیمی و پالایشگاه‌ها
  3. در مصارف آب و فاضلاب، آبرسانی
  4. در صنعت خودرو و تولید لوازم خانگی
  5. کارخانجات سیمان

متریال اورینگ ها

از آن‌جا که اورینگ ها ممکن است در معرض دماهای بالا یا پایین، حمله شیمیایی، لرزش، سایش و حرکت و تکان سریع قرار گیرند؛ بنابراین متریال اورینگ‌ها از نوع جامد جوش داده شده و طیف گسترده‌ای از الاستومرها انتخاب می‌گردد تا دربرابر مایعات و گازها و سایر عوامل و ناملایمات محیطی مقاوم و غیرقابل‌نفوذ یا به عبارتی نشت‌ناپذیر گردند. اورینگ‌ها بسته به شرایط کارکرد می‌توانند از جنس لاستیک‌های طبیعی و مصنوعی Nbr ,Sb ,Nr ,Epdm ,silicon ,Viton ,pbr   و… یا از جنس خانواده ترموپلاست‌ها انتخاب شوند.

سفارش خرید اورینگ

Businessman pana 1024x1024 - خرید اورینگ، فروش اورینگ